Program minigrantów skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej dla grup formalnych (kółka zainteresowań, kluby szkolne) jak i nieformalnych (grupa osób która ma wspólny pomysł). Program został powierzony i sfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy.
"Aktywna warszawska młodzież" to wsparcie doradcze oraz finansowe wyżej wymienionych grup w realizacji projektów angażujących najbliższe otoczenie. Wierzymy bardzo w to, że młodzi ludzie mają dobre pomysły na integrację najbliższego otoczenia albo poprawę wyglądu najbliższej okolicy. Jeśli Tobie i twoim znajomym brakuje czegoś na osiedlu, podwórku (ławki do siedzenia, ogródka warzywnego, toru do jazdy na deskorolce), jeśli uważasz, że mieszkańcy Twojej najbliższej okolicy są mało aktywni – weź inicjatywę w swoje ręce.

Dzięki naszemu programowi możesz zorganizować piknik, turniej gier planszowych, wspólne tworzenie ogródka warzywnego albo zakupić coś, co zmieni Twoje najbliższe otoczenie. Przedstaw nam swój pomysł a my pomożemy ci go zrealizować oraz przekażemy granty w wysokości do 3 000 zł (słownie: trzy tysiące złotych) Będziemy wspierać te działania, których realizacja zajmie max. 64 dni kalendarzowe (około 2 miesiące).

Zobacz film o programie. W kilku krokach przedstawiamy zasady ubiegania się o grant.

Regulamin konkursu do pobrania.

Wejdź na stronę projektu.

Terminy naborów do projektu:

30.09.2015 – 15.10.2015
20.01.2016 – 10.02.2015
20.04.2016 – 10.05.2016


Odpowiedzi na ewentualne pytania można uzyskać dzwoniąc lub pisząc

Edyta Ołdak,
tel. 601910303,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekt sfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy